Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Image Alt

O nas

Nasza historia rozpoczęła się wiele lat temu. Miłość do pięknych wnętrz, SZTUKI, natury i drewna jest naszą słabością, czasami nawet obsesją. Pieczołowicie pielęgnujemy, rozwijamy i dbamy o każdy szczegół naszego zamiłowania.

Nasz zespół od samego początku tworzą osoby pełne pasji i zaangażowania, będące profesjonalistami w swoich dziedzinach. Dzieląc się z Państwem zdobytym doświadczenie i zgromadzoną wiedzą specjalistyczną, możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić że dokonują Państwo słusznego WYBORU.

 

Podążając za nowościami oraz ciekawym designem, staramy się być pionierami wprowadzając do naszego portfolio produkty, które cieszą się wzięciem i powodzeniem na najważniejszych targach branżowych w Mediolanie, Hanowerze, Londynie, Barcelona jak również krajowych – Warsaw Home i Desing Days Katowice. Chcemy Was zaskakiwać i prezentować rzeczy nietuzinkowe, aczkolwiek naszą misją jest ułatwiać dokonanie WYBORU wśród ogromu piękna, który jest zawarty w naszej ofercie.

Jesteśmy dystrybutorem i partnerem znanych rodzimych i zagranicznych marek, zajmujących się wykończeniem wnętrz.

 

Jednak nie samą pracą żyje człowiek …

Nasze zaangażowanie i charyzma przyczyniły się do historycznego pierwszego startu polskich weteranów wojennych z kontyngentów na Bliskim Wschodzie w igrzyskach Invictus Games w Sydney w roku 2018, których inicjatorem jest Harry, książę Sussex. Szczerze liczymy, że udział polskich weteranów w igrzyskach stanie się trwałą tradycją, a my będziemy ich wspierać, służyć pomocą i zagrzewać do sportowej walki w przyszłych latach.

 


 

Nasze wartości