Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Image Alt

Podłogi drewniane

FINISH PARKIET (Polska) – firma polska z 20- etnim doświadczeniem na rynku, stawia na najwyższej jakości kleje, lakiery i oleje. Podłogi drewniane FinishParkiet-u cechuje starannie wyselekcjonowany surowiec, rzetelność w zastosowanych warstwach lakieru oraz wyróżnia się na rynku jako jedyny producent markowych podłóg drewnianych udzielający 50-letniej gwarancji.

HARO (Niemcy) – firma niemiecka z 150-letnią rodzinną tradycją, zajmująca się wytwarzaniem podłóg za pomocą nowoczesnych metod produkcyjnych. Asortyment firmy obejmuje całą paletę produktów – parkiet, deskę podłogową, podłogę z laminatu i ekologiczną serię DISANO. Firma stawia na wysoką jakość wykonanych produktów. Asortyment paneli drewnianych zachwyca oko i skłania nas do zauważenia wieloletniej tradycji celebrowanej w firmie.

LAMETT (Belgia) – Ogromna pasja do podłóg … Firma Lamett stała się niekwestionowanym prekursorem trendów w dziedzinie podłóg drewnianych, laminowanych i luksusowych winylowych. Ciągłe dążenie producenta do innowacji w połączeniu z niepowtarzalnymi i pięknymi dekorami desek, skutkuje zaprezentowaniem szerokiego gamy wyborów, odpowiednich jak i do współczesnego stylu, tak i do przestrzeni zachowanych w guście kolonialnym.

PRINC PARKIET (Czechy)- czeska firma zajmująca się produkcją podłóg drewnianych o wysokiej jakości i trwałości w oparciu o zaawansowane technologicznie i nowoczesne urządzenia, gdzie każdy element podłogowy przechodzi wielostopniowy nadzór. Firma oprócz klasycznego portfolio podłóg, oferuje również dekory o wyglądzie nowoczesnym, rustykalnym i ekstrawagancki. Aby zachować czystą naturę drewna, do obróbki powierzchni stosują wyłącznie naturalne oleje niemieckiej marki BIOFA. Podłogi Princ Parkiet mogą być wielokrotnie odnawiane, większość powierzchni ma zmodyfikowaną strukturę (szczotkowanie, szlifowanie, struganie). Dzięki temu powierzchnia ukrywa drobne uszkodzenia i wygląda naturalnie.

STILE (Włochy) – To firma zaczynająca swą przygodę z podłogami już w 1965r. we Włoszech. Ich podłogi plasują się w kategorii Premium są doskonałym wyborem dla wymagających klientów o wysublimowanym guście, dla których priorytetem jest dbałość o szczegóły, jak również niepowtarzalny design. Są to podłogi o swoistym charakterze dla niepospolitego odbiorcy. 

TER HÜRNE (Niemcy) – to wiodący europejski producent wysokiej jakości podłóg. Oferta ter Hürne jest stworzona tak, aby każdy mógł wybrać odpowiednio dopasowaną podłogę do swojego wnętrza. Producent spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdziemy podłogi drewniane o unikalnych parametrach, podłogi winylowe, polimerowe Avatara i wysokiej klasy podłogi laminowane. Wspólną cechą podłóg Ter Hürne jest najwyższa jakość, nieprzeciętna estetyka wykonania oraz podążanie za współczesnymi trendami estetycznymi klientów.

Weitzer Parkett (Niemcy) – zanurz się w świecie inteligentnych rozwiązań dla podłóg i schodów. Weitzer Parkett oferuje szeroką gamę produktów spełniających najwyższe wymagania. Wybieraj spośród 10 gatunków drzewa, 24 kolorów, 8 wymiarów i 10 selekcji. Ponadto Weitzer Parkett poleca schody idealnie dopasowane do Państwa podłogi.