Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Image Alt

Podłogi winylowe

CORETEC (Belgia) – ,,Your home may be your castle”… Tak właśnie na swojej oficjalnej stronie internetowej pisze producent podłóg winylowych. Firma oferuje w swym asortymencie niezwykle piękne lecz przede wszystkim trwałe podłogi winylowe, które nie potrzebują tyle troski co podłogi drewniane, a w wyglądzie niczym im nie ustępują. Jeśli wymagasz od swojej podłogi w domu czy w biurze niezwykłej wytrzymałości oraz atrakcyjnego wyglądu ten produkt może być doskonałym wyborem.

LAMETT (Belgia) to propozycja dla osób, szukający podłogi wyglądającej niczym prawdziwe drewno. Te niesamowite panele winylowe o strukturze drewna – to produkt o bardzo wysokiej jakości, niezwykłej trwałości i imponujących parametrach technicznych. ParquetVinyl Lamett charakteryzuje się prostym systemem łączenia desek oraz wysoką odpornością na przebarwienia, odkształcenia, wilgoć i ścieranie. To panele, które bez przeszkód można zainstalować w łazience oraz w kombinacji z wodnym czy elektrycznym ogrzewaniem 

MODULEO (Belgia) – Luksusowe podłogi winylowe są alternatywa dla podług drewnianych i kamiennych. Podłogi te są odporne na wilgoć, zarysowania, ścieralność, posiadają właściwości antypoślizgowe, są łatwe do czyszczenia i konserwacji.  Charakteryzują się dobrą izolacją akustyczną jak również termiczną. Ich mocną stroną jest również niezwykle prosty montaż.

TER HÜRNE (Niemcy)– to wiodący europejski producent wysokiej jakości markowych podłóg. Oferta ter Hürne jest stworzona tak, aby każdy mógł wybrać odpowiednio dopasowaną podłogę do swojego wnętrza. Producent spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdziemy podłogi drewniane o unikalnych parametrach, podłogi winylowe, polimerowe Avatara i wysokiej klasy podłogi laminowane. Wspólna cecha podłóg Ter Hürne jest najwyższa jakość wykonania oraz podążanie za współczesnymi trendami estetycznymi klientów.